drahmetyassa.com olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve bunu sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

drahmetyassa.com web adresi, sizlerin yardıma ihtiyaç duyduğunuz alanlardaki kolayca ulaşmanıza yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimizi kullanmakla, bu Gizlilik Politikasının hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz. İş bu hizmet koşulları siteye erişiminiz ve hizmetleri kullanımınızla ilgili koşulları, kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığını ve ne şekilde korunduğunu göstermektedir. Lütfen siteyi kullanmadan önce dikkatlice okuyunuz. Gizlilik sözleşmesinde değişiklik yapılması halinde değişiklikten sonra hizmetleri kullanmaya devam ettiğinizde, yeni koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Site üzerinden verilen hizmetlere ulaşmak veya kullanmak için bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz istenebilir. Verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu ve Ahmet Yassa ile iletişimde bulunmak için sağladığınız iletişim kanallarının güvenliğini sağlamak danışanın sorumluluğundadır. Vermiş olduğunuz bilgiler gizlilik ve mesafeli satış sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak ve üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Danışan, yayınladığı, gösterdiği, gönderdiği veya yüklediği tüm bilgi, video, fotoğraf, mesaj ve materyaller (içerik), e-mailler ya da hizmeti kullanarak paylaşabileceği tüm diğer içeriklerle ilgili tek ve doğrudan sorumludur. İş bu gizlilik politikasını onaylayarak, drahmetyassa.com vasıtası ile hukuka aykırı, tehdit içeren, talep edilmemiş bilgi göndermeyeceğinizi, içerik göstermeyeceğinizi, e-mail ya da herhangi bir yolla listelenenleri iletmeyeceğinizi kabul etmiş olursunuz.

drahmetyassa.com sitesini herhangi bir kişisel bilgi vermeksizin ziyaret edebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi paylaşmayı seçer iseniz, drahmetyassa.com için anonim bir kullanıcı olmaktan çıkarsınız. Gizlilik Politikasını kabul ederek kişisel bilgilerinizi, paylaşmaya onay vermeniz halinde, saklanmasına onay vermiş olursunuz. drahmetyassa.com aşağıdaki belirtilen kişisel bilgilerinizi toplayabileceğini ve güvenli biçimde saklayabileceğini kabul etmektesiniz;

– Elektronik posta adresi, adres/iletişim bilgileri.

– Sitedeki faaliyetlerinize istinaden, gerçekleşen işlemlere ilişkin bilgiler (randevu talebi, yorumlar, sizin kullanıcı hesabınıza bağlı olan tüm yorum ve içerikler gibi);

– Site üzerinden yapılan yazışmalar, geri bildirimler ve gönderilen mesajlar,

– Bilgisayar/donanım ve bağlantı bilgileri, sayfa görüntüleme istatistikleri, sayfaya gelen ve gidilen trafik bilgileri, ad data/reklam yayınları ile ilgili veriler, IP adresleri ve standart web log bilgisi/standart web günlüğü bilgileri dahil, siteyi ziyaret etmenizden, hizmetleri kullanmanızdan, içerik ve reklamlarımız ile etkileşiminizden doğan diğer bilgiler;

– Demografik ve navigasyon verileri gibi diğer şirketlerden alınan bilgiler;

– Üçüncü kişilerden sağlanan ek bilgiler

To Top